Apie mus

Pagrindinė „FSTS“ veikla – pervežimo paslaugos, susijusios su krovinių gabenimu sausumos kelių transportu, trečiųjų šalių logistika, siuntinių pristatymu į namus. Taip pat teikiamos muitinės tarpininko paslaugos.

Savo veiklą pradėjome 2009 metais, teikdami specializuotas skubių krovinių gabenimo paslaugas į Europos šalis bei iš jų. Galime pasidžiaugti, kad per daugiau nei dešimtmetį sukaupta patirtis ir klientų ratas leido išplėsti paslaugas ir šiuo metu įmonėje teikiamas pilnas logistikos paslaugų spektras. Šiuo metu logistikos paslaugos teikiamos Europos Sąjungos, Skandinavijos šalyse, Didžiojoje Britanijoje, Ukrainoje, Turkijoje.

Mūsų tikslas yra pagerinti klientų konkurencingumą, naudojantis visapusiškais prekių srauto sprendimais nuo gamintojo iki galutinio vartotojo. Šiam tikslui pasiekti svarbu ne tik gera paslaugų infrastruktūra, optimalus autotransporto parkas, pastovus naujovių diegimas, bet ir personalas. Didžiausia mūsų vertybė – darbuotojai. Per ne vienerius metus išugdytas atidumas klientų poreikiams, kruopštumas, atsakingas planavimas leidžia mums sėkmingai įgyvendinti klientų užsakymus ir išlaikyti klientų lojalumą, o darbuotojų profesionalumas suteikia galimybę imtis bet kokio sudėtingumo logistikos užduočių.

Įmonės infrastruktūrą esame optimizavę, siekdami būti kuo arčiau savo klientų. Turime partnerius visose šalyse, kuriose vykdome veiklą.

Vilkikų

Klientų

Kryptys

Profesionalūs darbuotojai

Metų logistikoje

Verslo koncepcija

Mūsų misija

Pristatydami krovinius laiku ir kokybiškai kuriame pasitikėjimu ir patikimumu grįstą ateities logistiką.

Mūsų vizija

Būti žinomiems kaip novatoriškiausia ir ekologiškiausia krovinių gabenimo kelių transportu įmonė regione, pristatanti prekes, laikydamasi punktualumo ir saugumo įsipareigojimo.

Mūsų vertybės:

Sauga: Mūsų darbuotojų, klientų ir visuomenės saugumas yra mūsų prioritetas. Mes laikomės visų galiojančių teisės aktų ir siekiame rūpintis savo darbuotojų sveikata ir finansine gerove.

Sąžiningumas: Esame sąžiningi ir skaidrūs visose savo veiklose bei laikomės aukščiausių etikos standartų.

Inovacijos: Nuolat ieškome naujų ir geresnių būdų aptarnauti savo klientus ir tobulinti savo veiklą.

Tvarumas: Suvokdami transporto priemonių poveikį aplinkai, siekiame sumažinti CO2 emisiją bei skatinti tvarumą visais mūsų verslo aspektais.

Komandinis darbas: Tikime, kad bendradarbiavimas ir abipusė parama yra mūsų sėkmės pagrindas. Mes puoselėjame pozityvią, saugią ir tolerantišką kultūrą, skatinančią asmeninį ir profesinį visų mūsų darbuotojų augimą.

Įmonė „FSTS“ sertifikuojama kaip A klasės lyderė savo veiklos sektoriuje Baltijos regione!

„FSTS“ didžiuojasi, kad paslaugos jau atitinka ISO 9001:2015, ISO14001 ir ISO45001 standartus (pilnas sertifikavimas numatytas 2023 metais).

Tai tarptautiniu mastu pripažinti standartai, užtikrinantys, kad įmonės paslaugos teikiamos pasitelkiant veiksmingą kokybės valdymo sistemą.

Taip pat įmonėje „FSTS“ aktyviai diegiamos darbuotojų sveikatos, saugos prevencijos, kontrolės bei poveikio aplinkai kontrolės sistemos. Šalia to diegiamos sistemos, užtikrinančios mūsų paslaugų tvarumą bei efektyvumą.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Siekiame nuolatinio progreso, geriausių sprendimų, atidumo atliekamų paslaugų kokybei, tai leidžia mūsų užsakovams taupyti laiką, daugiau dėmesio skirti savo pagrindinei veiklai ir laiku vykdyti įsipareigojimus savo klientams, leidžia padidinti užsakovų konkurencingumą ir išlaikyti jų lojalumą mūsų įmonei.
  • Išmaniosios logistikos paslaugos ir ekologiškesni sprendimai prisideda prie užsakovų įmonių tvarios veiklos, kuri atsipirks jų klientų lojalumu.
  • Turėdami daugiau nei dešimt metų klientų aptarnavimo patirties, galime savo užsakovams pasiūlyti geriausią asmeninį klientų aptarnavimą rinkoje. Būkite tikri, kad kreipiantis į „FSTS“, Jūsų krovinių gabenimas ir pervežimas atsidurs patikimose rankose ir daugiau savo laiko galėsite skirti tiesioginiam darbui.

Mūsų klientai visada
gali tikėtis

Klientų lūkesčiai mums svarbiausi!